Hokejový brankář na zkrácený úvazek (minimálně 16 hodin týdně). Mzda: 12 500 Kč. 
Internet

Vsetín nakupuje hráče přes inzerát!

03. září 2018 21:57 / Hokej
Kde kdo si klepal na čelo, když se ve Vsetíně na pracovním úřadě objevila inzerce s nabídkou volné pracovní pozice. Popis místa zněl: Atleti a ostatní profesionální sportovci. Hokejový brankář na zkrácený úvazek (minimálně 16 hodin týdně). Mzda: 12 500 Kč.

„Na inzerát mohl odpovědět kdokoliv. Kromě Jana se nám ale nikdo další neozval,“ říkal šéf vsetínského klubu Daniel Tobola. Popravdě. Kdo by se chtěl nechat odstřelovat puky za necelých 13 tisíc hrubého? Čeští brankáři mají asi finanční laťku nastavenou o trochu výš. „Když ale chcete gólmana mimo zemí Evropské unie, musíte kvůli legislativě postupovat přes úřad práce,“ vysvětloval inzerát Tobola. „A nám se to vyplatilo,“ přidal šéf Vsetína s úsměvem.

Už ale neprozradil, jestli musel Šlepeněv posílat životopis a přijít na přijímací pohovor. I tak by nejspíš prošel. Kariéru má pestrou. Zachytal si za Dynamo Minsk KHL, starty má v juniorských reprezentacích. Poslední jeho štací byla asijská liga a tým Sakhalin. „Přestup řešil můj agent. Říkal něco o inzerátu, a že se o tom tady hodně mluví. Dál jsem se o tom nezajímal,“ prozradil běloruský brankář po příchodu na legendární stadion Lapač. Za Vsetín si už zachytal v přátelících. »Vyčapal« slovenskou Nitru a byl i u výhry nad Vítkovicemi.  
mir | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Češi si v říjnu dopřávali a utráceli o sto šest

Celebrity

Manželka Romana Vojtka chtěla být při svatbě

Sport

Staněk junior v Rakousku: Skvělá kvalifikace, pak