Ledecká plánuje svatbu! 
Instagram

Ledecká se bude vdávat! Bere si slovenského hokejového reprezentanta

03. září 2018 22:21 / Hokej
Hokejista Tomáš Marcinko si vezme svoji vyvolenou Vladimirou Ledeckou za manželku. Propojení sportu a politiky? Ne! V tomhle případě jde jen o lásku. Šéfka týmu slovenského prezidenta Andreje Kisky půvabná Vladimíra Ledecká (27) si bude brát slovenského hokejového reprezentanta Tomáše Marcinka (30).

Hokejista Marcinko, který se zúčastnil dvou olympijských her a naposledy hrál v české extralize za Třinec, se po roce a půl dlouhém vztahu rozhoupal a požádal o ruku vysokou státní úřednici. Vladimíra Ledecká si získala i přízeň slovenského prezidenta Kisky a vypracovala se až na vedoucí odboru regionální politiky.

Na Slovensku ji však někteří novináři označují jako členku „Zlaté mládeže“, protože ráda chodí draze oblíkaná a navštěvuje večírky pro prominenty. V restauraci potkala i svého současného snoubence. „Všimli jsme si jeden druhého, vyměnili jsme si kontakty, ale na schůzku ve dvou jsem ji přemluvil až po roce,“ prozradil hokejista, který hrál i v KHL za čínský Kunlun. Nyní pomalu začínají chytat svatbu. „Plánoval jsem ji požádat o ruku už delší dobu. Jsem velmi rád, že život a budoucnost spojím s někým, jako je ona,“ rozplýval se zamilovaný Marcinko. 
mir | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Češi si v říjnu dopřávali a utráceli o sto šest

Celebrity

Veronika Freimanová se stárnutí nebojí a ani se mu

Sport

Víkend snů: Charouzovi junioři totálně ovládli