Tomáš nikdy nebyl svatoušek... 
Showpix.cz

Kanec Ujfaluši! Jak balí holky?

03. září 2018 21:05 / Fotbal
Jeden z největších proutníků bývalého fotbalového národního týmu. Obránce Tomáš Ujfaluši se těšil přízni těch nejkrásnějších žen v republice. V talkshow Tiki-Taka na O2 TV Sport prozradil, kde na přitažlivé ženy naráží, a jak je pak loví.

„My se s fotbalistama o holky nepřetahujeme. Prostě se pohybujeme ve stejném rybníčku,“ řekl útočník Jiří Tlustý, který randil s bývalou partnerkou Jaromíra Jágra moderátorkou Innou Puhajkovou. Poměr měl i s Agátou Prachařovou za svobodna Hanychovou.

„Potkáváme se ve stejných podnicích. Sejdeme se třeba s klukama na pivo, pak zajdeme v centru Prahy do těch známých podniků a atmosféra začne houstnout,“ prozradil Ujfaluši, jehož si ihned spojíte s moderátorkou Michaelou Ochotskou nebo modelkou Anetou Vignerovou. A jak někdejší fotbalista Fiorentiny nebo Hamburku loví ženy?

„Pak už jen s klukama probíráme, jestli hodíme očíčko nebo půjdeme domů,“ smál se tajemně Ujfaluši a v současnosti už tak často děvčata nenahání. „Chodili jsme tam častěji, když jsme byli mladší. Přeci jenom stárneme a jsme moudřejší,“ tvrdí Ujfaluši a odtajnil, jak pozná na ženách, že jsou na lovu sportovců. „Z těch modelek a krásných holek je to doslova cítit.“  
mir | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Češi si v říjnu dopřávali a utráceli o sto šest

Celebrity

Manželka Romana Vojtka chtěla být při svatbě

Sport

Staněk junior v Rakousku: Skvělá kvalifikace, pak