Muhammad Ali  
showpix.cz

Legendární boxer Ali: Pro sex udělal cokoliv!

03. září 2018 21:18 / Ostatní sporty
Nová kniha odhalila, ajký měl Ali sexuální apetit! Neporazitelný boxer Muhammad Ali (†74) rád vypouštěl páru z ringu v obležení žen a bylo mu jedno, jestli má v posteli blondýnu, brunetu, zrzku, Asiatku nebo bělošku. O zálibě zesnulého šampiona píše v jeho životopise znalec boxerského prostředí Jonathan Eig.

Aliho chtíč se snažily uhasit stovky žen, ale on byl nezastavitelný. Stejně jako v ringu. „Černé i bílé ženy, mladé či staré, hollywoodské herečky nebo uklízečky. Ali si nevybíral,“ líčí v knize Ali: A Life Jonathan Eig. „Miloval sex a byl na něm závislý,“ svěřila se mu boxerova žena Belinda Boyd. Ta mu prý musela pro zástupy milenek zajišťovat rezervace v hodinových hotelech. Jednou ale její muž přestřelil a skončilo to rozvodem.

Když se Ali připravoval na legendární zápas v Manile s Joem Frazierem, měl po boku místo manželky mladou milenku Veronicu. To by jeho žena ještě přežila, ale nepřekousla to, když jí boxer začal vydávat za svou paní. Belinda se to dozvěděla a z USA přiletěla až do Afriky, aby ukázala, kdo je opravdová manželka Aliho. „Nikdy nezapomenu na její výraz, když vtrhla do hotelu a namířila si to rovnou do Aliho apartmá. Člen ochranky prozradil, jak rozzuřená Belinda, která měla černý pás v karate svého muže fyzicky napadla a zdemolovala celý hotelový pokoj,“ prozradil v knize Eig, co stálo za druhým rozvodem známého boxera. Ali si pak vzal Veronicu a vydrželo jim to devět let. 
mir | sportstory.cz
KOMENTÁŘE
comments powered by Disqus

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Češi si v říjnu dopřávali a utráceli o sto šest

Celebrity

Manželka Romana Vojtka chtěla být při svatbě

Sport

Staněk junior v Rakousku: Skvělá kvalifikace, pak